Poznaj opinie naszych Klientów

Sąsiedzi, którym chętnie udostępniałam wodę z naszego Urządzenia osmotycznego DL 75 stwierdzili, że zatrzymali alergię u swoich dzieciaków.
Po tych doświadczeniach zdecydowali się również na zakup takiego urządzenia.
Elżbieta S.-D.
Nowy Sącz
W naczyniach, w których gotujemy wodę przestał osadzać się kamień. Potrawy i napoje przyrządzone na tej wodzie są o wiele smaczniejsze. Przestaliśmy kupować wody mineralne w sklepie. Zatem pijemy teraz czystą i zdrową wodę i przy tym oszczędzamy dużo pieniędzy.
Elżbieta S.
Gdańsk
U naszych dzieci ustąpiły nareszcie dolegliwości brzuszne oraz uczulenia. Całkowicie odrzuciliśmy lekarstwa zalecane przez różnych lekarzy, które i tak nic nie pomagały. Bardzo żałujemy, że na zakup urządzenia osmotycznego nie zdecydowaliśmy się kilka lat wcześniej, gdy zetknęliśmy się z nim po raz pierwszy.
Teresa K.
Wrocław
W ciągu 15 lat dwa razy “rodziłem” kamienie nerkowe i potem żyłem ciągle pod strachem, że ten ból spotka mnie ponownie. Ale, gdy dwa lata temu nadarzyła się możliwość korzystania z oczyszczonej wody od sąsiada, to skorzystaliśmy z niej. I, o dziwo, moje wyniki USG poprawiły się radykalnie. Czyli nieprawdę opowiadali mi cały czas lekarze, że tak już musi być, bo taką mam chorobę. Czyli to nie mój organizm tylko brudna woda z kranu była przyczyną tej choroby. W naszej kuchni mamy teraz swoje własne urządzenie z osmozy odwróconej z Hydropure, a ja mam spokój ze swoimi nerkami. Niedługo nasze dzieci, które mieszkają osobno, również zamontują u siebie takie filtry, bo już mają dosyć noszenia na od nas do swoich mieszkań.
Aleksander B.
Wrocław
W naszej rodzinie spotkało nas dużo szczęścia ze strony wody osmotycznej. Nasze dzieci (mamy ich troje) chorują teraz dużo rzadziej. U męża zniknęły problemy wrzodowe układu pokarmowego, natomiast u mnie zniknęła alergia skórna (egzema), z którą borykała się od dzieciństwa.
Mirelka Dz.
Kraków
Z inwestycji w urzadzenie Redox Hydropure, u nas wyniknęły same plusy:
poprawa zdrowia 8 letniej córki -> NAJWAŻNIEJSZE Ustąpiły bóle brzuszka, zaparcia, brak apetytu organizmy wszystkich domowników zaczęły się oczyszczać z toksyn serwis i pomoc na każdy telefon.
Przemiła Pani Monika to również argument, że nie ma się nad czym zastanawiać!!
Emilia K.
Budachów k. Krosna Odrzańskiego
Do zakupu filtra osmotycznego przekonał nas fantastyczny smak wody, która z niego wypływa. Długo podziwialiśmy tą wodę u sąsiadów, braliśmy ją do swojej kuchni do gotowania i napojów. Ale dopiero później przekonaliśmy się, że czysta woda z osmozy Hydropure również leczy! Mamy już własny filtr od 3 lat i u mojego męża zniknęły kamienie nerkowe.
Ania i Roman B.
Krosno Odrzańskie
U naszych dzieci ustąpiła całkiem alergia wziewna – były uczulone na kurz i roztocze. Natomiast u mnie poprawiła się praca układu moczowego oraz wyniki laboratoryjne moczu.
Maciej Ś.
Warszawa
Ustąpiły całkowici dolegliwości przewodu pokarmowego. Mam wrażenie, że dzięki lepszej przemianie materii udało mi się pozbyć nadwagi z czym wcześniej walczyłem bezskutecznie. Z większą ochotą myję twarz oraz zęby w czystej wodzie, bo wiem, że skóra i dziąsła także potrafią wchłaniać chemię z wody wodociągowej.
Wojciech G.
Starogard Gdański
Jestem użytkowniczką wody De Luxe 75 od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolona, dzięki tej wodzie gotuję smaczniejsze i zdrowsze potrawy. Pijemy wodę prosto z kranu już w końcu nie kupuję wody w butelkach plastikowych, to jest priorytet.
Justyna G.
Nowogród Bobrzański