You are currently viewing Schorzenia tarczycy – jak możesz sobie pomóc ?

Schorzenia tarczycy – jak możesz sobie pomóc ?

Martwisz się o swoją tarczycę ?

Według dr Michaela L. Johnsona, wielu lekarzy próbuje błędnie leczyć schorzenia tarczycy nie sprawdzając pH pacjenta.
Dlaczego to jest takie ważne ?
Minerały, które tworzą w organizmie środowisko alkaliczne – wapń, magnez, i inne pierwiastki śladowe – są niezwykle ważne dla pacjentów ze schorzeniami tarczycy. Każda nasza komórka ma receptor hormonów tarczycy, i żeby przeżyć musi pobierać hormon T3. Bez wspomnianych minerałów komórki nie są w stanie absorbować hormonu T3. Wszystko układa się zatem w logiczną całość, niski poziom pH spowodowany brakiem odpowiednich pierwiastków powoduje zakłócenie w absorpcji hormonu T3.
Przekształcanie hormonu T4 w T3 jest możliwe wyłącznie w obecności cynku, przy niskim poziomie selenu hormon T3 jest w ogóle nieaktywny.Czy zatem powinnaś suplementować się cynkiem i selenem ? NIE ! PODNIEŚ PH w swoim organizmie i zwiększ siłę swojego kwasu żołądkowego, wtedy Twój organizm będzie w stanie absorbować cynk i selen z pożywienia.

Uznanym na całym świecie , skutecznym sposobem na zmniejszenie zakwaszenia organizmu i podwyższenie pH jest regularne picie alkalicznej wody jonizowanej. Woda jonizowana przywraca równowagę kwasowo-zasadową w orgazmie i właśnie dzięki temu, może on zacząć funkcjonować prawidłowo.

Picie wody alkalicznej jest decydującym czynnikiem, który pozwoli Ci pozbyć się problemów z tarczycą.

Co zrobić aby mieć stały i nieograniczony dostęp do jonizowanej wody alkalicznej ? To proste, niestety musisz zadbać o to sama, odpowiednio oczyszczając wodę, strukturyzując ją i jonizując. W tym pomoże Ci system Hydropure DE LUXE 100 REDOX zobacz tutaj

Dodaj komentarz